Firma DBN Spółka z o.o. powstała we wrześniu 1995r. Pierwotnie jej nazwa brzmiała Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "dBN" i działała na rynku jako spółka cywilna dwóch osób.
W grudniu 2001r. firma została przekształcona w spółkę prawa handlowego o nazwie DBN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Od samego początku wyodrębnione zostały dwie dość różne dziedziny działalności. Jedną z nich jest handel wyrobami hutniczymi w postaci półproduktów ze stali jakościowej. Drugą dziedziną są szeroko pojęte usługi informatyczne i serwisowe w zakresie sprzętu i oprogramowania. Duże zaangażowanie zespołu ludzi, doświadczenie i stałe podnoszenie wiedzy a także nieustające działania dla podniesienia jakości pracy, usług i obsługi, zaowocowało gronem stałych klientów, które staramy się ciągle poszerzać.

Kapitał spółki wynosi 166,300 PLN.
Firma wdrożyła nowoczesny informatyczny system zarządzania, system zarządzania kontaktami z klientem. W roku 2005 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000, oraz potwierdzony certyfikatem, system zarządzania i nadzoru nad przenoszeniem oznakowań materiałów. Firma otrzymała w 2004, 2005, 2008 i 2013 roku prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu, przyznawany najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom.

Oferta

Wyroby hutnicze - stal jakościowa
Jesteśmy znaczącym regionalnym i krajowym dostawcą wysokiej jakości stali w postaci półproduktów dla firm i zakładów przemysłowych. Bogata oferta magazynowa towarów, oraz duża baza informacyjna dotycząca towarów w upłynnieniach w całej Polsce pozwala nam na realizację każdego zamówienia naszych klientów dotyczącego stali gatunkowych. Wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów handlowych służy pomocą w każdym przypadku. Od roku 2000 współpracujemy bezpośrednio z dostawcami materiałów hutniczych z Czech, Słowacji, Niemiec i Francji co pozwoliło nam na dalsze rozszerzenie naszej oferty.

Systemy komputerowe
W naszej ofercie znajdują się rozwiązania informatyczne dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw małej i średniej wielkości. Zajmujemy się instalacją i integracją sieci komputerowych LAN i WAN, integracją systemów informatycznych wspomagających pracę przedsiębiorstw oraz dostawą i serwisem sprzętu informatycznego czołowych firm polskich i światowych. Wysoko specjalizowana kadra, bogate doświadczenia i zaplecze techniczne pozwalają nam na samodzielną realizację większości zapotrzebowań naszych klientów. Stałym klientom oferujemy dogodne terminy płatności i pełne wsparcie techniczne.

Zapraszamy do współpracy.
DBN Sp. z o.o.

Adres

 
ul. Żwirki i Wigury 56d
43-190 Mikołów
 
 
tel. 32 32 60 050
kom. 601 468 726
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa

Mapa